STĚHOVÁNÍ STROJŮ

STĚHOVÁNÍ STROJŮ A TECHNOLOGIÍ

Stěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologiíStěhování strojů a technologií

MAZAK

Pro výrobce obráběcích strojů Yamazaki MAZAK zajišťujeme kompletní složení, přesun na místo určení a kotvení nových strojů dodávaných zákazníkovi.

MazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazakMazak

JOHN CRANE LUTÍN

Pro firmu John Crane pravidelně stěhujeme stroje a manipulační zařízení, podílíme se na údržbě a provádíme různé zámečnické práce.

John Crane LutínJohn Crane LutínJohn Crane LutínJohn Crane LutínJohn Crane LutínJohn Crane LutínJohn Crane LutínJohn Crane LutínJohn Crane LutínJohn Crane LutínJohn Crane LutínJohn Crane Lutín

KALINA INDUSTRIES s.r.o.

Pro firmu Kalina jsme stěhovali jejich stroje do nových prostor. Jednalo se o 30 strojů,převážně výstředníkových lisů používaných při výrobě těsnění a průmyslových dílců. Celková hmotnost cca 90 tun, nejlehčí kus 1 t, nejtěžší 12 t, doba realizace 3 dny.

Kalina Industries s.r.o.Kalina Industries s.r.o.Kalina Industries s.r.o.Kalina Industries s.r.o.Kalina Industries s.r.o.Kalina Industries s.r.o.Kalina Industries s.r.o.Kalina Industries s.r.o.

JK TOOL Šternberk

Kompletní přestěhování strojů f. JK TOOL do nových prostor.

JK TOOL ŠternberkJK TOOL ŠternberkJK TOOL ŠternberkJK TOOL ŠternberkJK TOOL ŠternberkJK TOOL ŠternberkJK TOOL Šternberk

SPUR a.s.

Ve f. SPUR a.s. Zlín jsme stěhovali a montovali několik linek a technologických celků pro plastikářskou výrobu. Demontovali jsme, přesunuli do f. Avízo s.r.o, okr. České Budějovice a opět smontovali linku na výrobu bublinkové folie.

SPUR a.s. SPUR a.s. SPUR a.s. SPUR a.s. SPUR a.s. SPUR a.s. SPUR a.s. SPUR a.s.